Gdy robimy coś razem – w jednej intencji – dowiadujemy się kim chcemy być oraz kim jesteśmy, w danej grupie czy projekcie.

Zapraszamy Cię do stworzenia wspólnej przestrzeni opartej na Drzewie Życia. Drzewo Życia to święty symbol, najstarszy na Ziemi, pokazujący drogę tworzenia. Na podstawie jego wzoru wszyscy razem stworzymy fizyczne miejsce, na łące lub w lesie, w intencji Rodu Przyjaźni.

Tworzenie oparte o Drzewo Życia to przeżycie duchowe, które układa to co głęboko w nas, z tym, co łączy nas z materią. Krąg ma na celu wspomóc każdego z osobna w poczuciu tego, co każdy z nas chce tworzyć indywidualnie w Rodzie Przyjaźni oraz w tym, co chcemy w Nim tworzyć razem.

Nasze spotkanie potrwa kilka godzin. Będziemy przebywać w naturze. Będziemy medytować, wymieniać się tym co będzie w trakcie przychodzić. Każdy zaangażuje się na tyle, na ile będzie czuł, a suma naszych działań stworzy przestrzeń dokładnie taką, jakiej mamy doświadczyć.

Docelowo Drzewo Życia to 10 okręgów i 10 aspektów tworzenia oraz dodatkowy krąg dookoła nich. Wykonamy tyle okręgów, ile poczujemy. Centrum każdego okręgu zaznaczone będzie drewnianym słupkiem. Jeśli poczujesz, że chcesz do kręgów dołożyć coś od siebie, np. coś położyć w kręgu lub jakoś siebie w nim zaznaczyć, to przygotuj się do tego.

Jednocześnie jeśli będziesz chcieć wnieść coś do spotkania, np. ciepłą herbatę lub wiersz, zrób to w zgodzie ze sobą. Już dziś kilka osób angażuje się w to, aby nasze spotkanie mogło zaistnieć. W energii spotkanie już jest stworzone, a jaką przyjmie formę fizyczną zależy od nas wszystkich.

Może czujesz, że chcesz się przyłączyć, masz pytania – zapraszamy do kontaktu.

Jadąc na spotkanie zaopiekuj się sobą, ubierz się odpowiednio, weź coś do picia i jedzenia. Zabierz coś do siedzenia na ziemi, coś do pisania, to co poczujesz, aby ze sobą zabrać.
Do zobaczenia na naszym spotkaniu. Niech Cię wspiera miłość bezwarunkowa, szacunek dla siebie i innych, radość, wolność, jedność z naturą.

18 września 2020, godz 15:00 – 19:00

62-561 Smolniki k. Ślesina

 

 

Mapa dojazdu do Smolnik